Oferta. Cechuja nas wysoka jakosc i szybkosc realizacji.

Oferujemy usługi w zakresie

 • Strony WWW
  Oferujmy możliwość stworzenia profesjonalnej strony internetowej od prostej "wizytówki" do bardziej skomplikowanej, która prezentuje dowolną treść. Stworzymy profesjonalny wygląd graficzny oraz wykorzystamy najnowsze technologie tak, aby strona była jak najbardziej interesująca dla odwiedzających. Dzięki temu nasz klient będzie mógł w skuteczny sposób prezentować informacje innym użytkownikom sieci.
 • Portale i aplikacje internetowe
  Dla bardziej wymagających klientów oferujmy stworzenie portalu, sklepu internetowego lub systemu informatycznego. Proponujemy przeanalizowanie wymagań klienta i zaprojektowanie systemu według jego potrzeb.
 • Modyfikacja istniejących stron internetowych
  Osoby posiadające już działającą stronę internetową, mogą nam zlecić jej modyfikację lub utworzenie na jej podstawie nowej strony z wykorzystaniem najnowszych technologii.
 • Systemy CMS
  Wbudowanie w stronę systemu CMS pozwoli na modyfikację treści strony za pomocą przeglądarki. Dodawanie aktualności na stronie czy zmiana treści podstrony nie wymaga wiedzy programistycznej, teraz dzięki systemowi CMS wbudowanemu w stronę, może to zrobić każdy kto posiada odpowiednie uprawnienia.
 • Hosting WWW
  Proponujemy utrzymanie strony internetowej, portalu lub aplikacji na naszych serwerach. Pozwoli to naszym klientom zredukować koszt utrzymania serwerów i łącza internetowego.
 • Doradztwo w zakresie informatyki
  Dla firm, które dopiero wchodzą w świat internetu lub chcą rozszerzyć swoją działalność, zapewnimy profesjonalne wsparcie naszą wiedzą i doświadczeniem. Przedstawimy i zaproponujemy rozwiązania najbardziej dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Newsletter

Aby otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się do naszego newslettera

Kontakt

Smallsoft
ul. Rzymowskiego 5A/4
81-185 Gdynia
tel. 698 192 012
biuro@smallsoft.pl

pełne dane kontaktowe